Aktuality

V provodovské knihovně už nějakou dobu pravidelně nepotkáváte paní Jarmilu Buchwaldkovou, která jí vdechla novou podobu a atmosféru. Dál bude bdít nad výběrem nových knih a v případě potřeby může poradit novým knihovnicím - Aleně Gaždové a Kláře Buchwaldkové.

V souvislosti s touto změnou dochází i ke změně otvírací doby. Tu najdete na hlavní stránce v Úvodu i v záložce Provozní doba.
 

SEZNAM BELETRIE Z VS (listopad 2022-září 2023)

Ani muk, Až léto skončí, Až vysvitne slunce, Běh na dlouhou trať, Carevna noci: rom o Kateřině Veliké, Černý kafe, Delegátka cestovní kanceláře, Děravé paměti, Dotek touhy, Kantorům se reparát nepovoluje, Kořist, Království Elmet, Ladič, Letní sázka, Léto v Provence, Magnus Chase a bohové Ásgardu (3 díly), Meč a koruna ( 5dílů středověké ságy), Matky, Mládí nevybouřené, Najdu si tě všude, Nebeské komando, Nesnesitelný vévoda, Odstíny zločinu, Opuštěné nádraží, Prodám 2 děti, Prokurátor, Případ tajemného lukostřelce, Přítel z domova, Přiznání, Royally, Sabat, Selfies, Soukromá tajemství, Tajemství rodu Rottových, Tajnosti sborovny, Tři dny do pekla, Uzamčená minulost, Vánoční polibek v Votting Hillu, Vdej se ještě dnes, Záhada městečka Bleak Creek,Zbožňuju Havaj, Žlutý ptáček zpívá.

NEMÁTE CO ČÍST? NAVŠTIVTE DIGITÁLNÍ KNIHOVNU KRAMERIUS

Co obsahuje a jak na ni?

Knihy a periodika, vydaná u nás od roku 1612 až do současnosti, pokud tím nejsou porušena autorská práva. Pouze část z nich je však běžně dostupná široké veřejnosti.

Klikněte na níže uvedený odkaz. Poté stiskněte PROCHÁZET KNIHOVNU. Pro užší výběr rozklikněte na liště vpravo SBÍRKY a z nabídky si vyberte některou položku. (Pro běžnou beletrii např. "Bibliotéka zábavných spisů".) Chcete-li ještě více zúžit výběr, najeďte na POKROČILÉ VYHLEDÁVÁNÍ  a poté, co rozkliknete VŠE, vyberte název (díla) nebo autora. Pod DOTAZ zadejte konkrétní jméno. Vzberte si knihu bez zámečku (případně na obrazovce vlevo zadejte DOSTUPNOST - POUZE VEŘEJNÉ) a ČTĚTE.

kramerius5.nkp.cz