Aktuality

SEZNAM BELETRIE Z VS modrého - na přání (prosinec 2021-listopad 2022)

3x nadporučík ŽILKA, Daleká země, Dvojitý gambit, Hanin kufřík. Jak mi pan Darcy zlomil srdce,Kam jsi odešla?,Krev na lopuchu, Láska v prachu hvězd,Ledové střepy, Marnotratný syn, Mrtvá v lužním lese, Na velké planině, Na vlastní pěst, Nanejvýš čtyři hodiny spánku, Nevěřím ti, Než milenec na střeše..lepší manžel v hrsti?,Noční lov, Oběť, Pláč v poušti, Prázdniny s Julií, Prokletá, Sestra lovce čarodějnic,Smrt přijde s úsvitem, Světlo pod hladinou, Trable, Večery v Umbrii, Všichni dospělí, Zimní princezna, Zločin pro slečnu Poirotovou, Žízeň.

NEMÁTE CO ČÍST? NAVŠTIVTE DIGITÁLNÍ KNIHOVNU KRAMERIUS

Co obsahuje a jak na ni?

Knihy a periodika, vydaná u nás od roku 1612 až do současnosti, pokud tím nejsou porušena autorská práva. Pouze část z nich je však běžně dostupná široké veřejnosti.

Klikněte na níže uvedený odkaz. Poté stiskněte PROCHÁZET KNIHOVNU. Pro užší výběr rozklikněte na liště vpravo SBÍRKY a z nabídky si vyberte některou položku. (Pro běžnou beletrii např. "Bibliotéka zábavných spisů".) Chcete-li ještě více zúžit výběr, najeďte na POKROČILÉ VYHLEDÁVÁNÍ  a poté, co rozkliknete VŠE, vyberte název (díla) nebo autora. Pod DOTAZ zadejte konkrétní jméno. Vzberte si knihu bez zámečku (případně na obrazovce vlevo zadejte DOSTUPNOST - POUZE VEŘEJNÉ) a ČTĚTE.

kramerius5.nkp.cz